İç Açı

Psikoloji öğrencisi 4. kattan atlayarak hayatına son verdi

İzmir’in Bornova’da 23 yaşındaki Ceylin Özgür, 4. kattaki evin mutfak penceresinden atladı.

İzmir’in Bornova ilçesinde özel bir üniversitede psikoloji bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi 23 yaşındaki Ceylin Özgür, gece yarısı arkadaşları ile kaldığı 4. kattaki evin mutfak penceresinden atladı.

Olay Bornova’da geçtiğimiz pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 01.00 sularında Özkanlar Mahallesi’nde gerçekleşti. Ceylin Özgür, okul arkadaşlarıyla beraber kaldığı 4 katlı binanın en üst katındaki evin mutfak camından bilinmeyen sebeple kendini boşluğa bıraktı.

Gürültü üzerine sokağa çıkanlar, genç kadnıı yerde kanlar içerisinde görür görmez sağlık kiplerine haber verdiler. Gelen sağlık birimlerinin yaptığı müdahaleden sonra ambulansla Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Ceylin Özgür, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Ceylin Özgür’ün cesedi savcının incelemesinden sonra otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Özgür’ün evinde yapılan aramada ise herhangi bir intihar notuna rastlanmadı.

Adli Tıp’tan alınan Ceylin Özgür’ün cenazesi memleketi Manisa ilinde toprağa verilirken, arkadaşları tarafından çok sevilen genç kadının neden intihar ettiği araştırılıyor.

Yukarı