Kadınların Sesi

Eşine dışkı yediren koca: Görüntüler montaj, ben de çocuğumun dışkısını yerim

Karısına dışkı yedirmeye zorlayan koca Mehmet Şakir Ş.’nin savcılık ifadesi ortaya çıktı.

Ağrı’da karısına eziyet ederek çocuğunun dışkısını yedirmeye çalışan ve bu sırada görüntüleri kaydederek sosyal medyadan paylaşan Mehmet Şakir Ş.’nin savcılık ifadesi ortaya çıktı.

Hürriyet’ten Damla Güler’in haberine göre, savcılık ifadelerinde çelişkili konuşan Mehmet Şakir, “pişmanım” demesine rağmen görüntülerdeki kişinin kendisi olmadığını savundu. İfadesinin başında “Görüntülerdeki ev benim evim” diyen Mehmet Şakir, daha sonra ise, “Evin neresi olduğunu bilmiyorum” diye konuştu. Eşine yaptığı eziyet görüntülerini kaydederek sosyal medyada paylaşmasına rağmen eşini “sevdiğini” iddia eden zalim koca, “Söz konusu eylemleri gerçekleştireceğime kafama sıkarım daha iyi ve çocuğumun pisliğini de yerim” dedi.

Mehmet Şakir Ş.’nin diğer ifadeleri şu şekilde:

“Amcasının oğluna gönül ilgisi var”

“Cansu Ş. Benim 4 yıllık eşimdir. Görücü usul ile evlendim. Ancak evlendiğim zamanda başka birine karşı ilgisi olduğundan haberdar değildim. Evlendiğimden bu yana aile içi huzurumuz yoktur. Bunun sebebi ise kayınvalidemin sürekli olarak evimize müdahale etmesi, kızımı bana karşı doldurması ve sonradan öğrendiğim kadarı ile karım Cansu’nun öz amcasının oğluna karşı olan gönül ilgisidir. Hatta kendisi evliliğimizi ilk yıllarından bu yana sürekli olarak amcasının oğlu ile görüşmektedir. Kendisine bu durumu sorduğumda bana amcasının oğluyla görüşmesinin normal olduğunu söyledi. Bende bu durumdan kuşkulanarak çevreden araştırma yaptığımda gerçeği öğrendim.”

“Video’yu kayınpederim gösterdi”

Eşimin babası ve annesi bayram olması münasebetiyle Samsun’dan Patnos’a gelmişlerdi ve eşimi 2-3 günlüğüne Van, Muradiye civarlarında gezdirerek eve bırakmışlardı. Kayınpederim Patnos’tan ayrılarak Samsun’a gideceği sırada bana şu anda sosyal medyada ve TV kanallarında dolaşan videoyu gösterdi ve olanları sordu. Ben kendisine videoda gerçekleşen olay için pişman olduğumu ilettim.

“Görüntüler montaj”

Söz konusu etrafta dolanan video kayıtlarındaki kişinin sesi ve konuşma tarzı her ne kadar benimle aynı ve olayın geçtiği yerde bizim evimiz olarak görünse de söz konusu videodaki Cansu Ş.’ye hakaret ve darp eden, ona zorla 10 aylık çocuğumuzun pisliğini yemesi konusunda ısrar eden kişi ben değilim. İlgili görüntü kaydının ne şekilde ve nasıl yapıldığını bilmemekle birlikte montajlandığını düşünüyorum.

“Eşimi çok seviyorum, çocuğumun pisliğini de yerim”

Eşim ve ailesi beni bu şekilde herkese karşı rezil etmiş olsalar da eşimi çok seviyorum. Benim 2 tane çocuğum vardır. Bunlar da göz önünde tutulduğunda söz konusu eylemleri gerçekleştirdiğime kafama sıkarım daha iyidir ve çocuğumun pisliğini de yerim. Görüntü kayıtlarındaki yerin kendi evim olduğunu beyan etmiş olsam da söz konusu yerin neresi olduğunu bilmiyorum. Tüm bunları başıma açan kaynanam Azize U.’dan şikayetçiyim.

Yukarı