İç Açı

Adnan Oktar'dan 'tavsiye'ler: Tayyip hocam dekolte kadınlarla konserlere katılsın

Gerici Adnan Oktar, 2013’teki Haziran Direnişi gibi eylemlerin bir daha olmaması için Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a bir dizi ‘tavsiye’de bulundu.

Aslı astarı olmayan evrim karşıtı iddialarıyla bilinen ve kadın vücudunun sergilendiği skandal TV programlarıyla tanınan gerici Adnan Oktar, 2013’teki Haziran Direnişi gibi eylemlerin bir daha olmaması için Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yaşam tarzlarına nasıl yaklaşması gerektiği ile ilgili bir dizi ‘tavsiye’de bulundu.

Adnan Oktar’ın Twitter adresinden yapılan paylaşımlarda ”Dekolteye saygı, sanata teşvik, güzelliği ön plana almak ve kaliteyi yükseltmek hükümetin önceliği olmalı. Büyükşehirlere ulaşmanın yolu bu” denildi. “Tayyip Hocam gençlerle konserlere katılsın yanında dekolte kadınlar da bulunsun” diyen Oktar, “Putin’in modernlik anlayışı güzel, kiliseye gidiyor sonra gençlerle dans ediyor, spor etkinliğine katılıyor” ifadesini kullandı.

Oktar, şu ‘tavsiyeler’le devam etti:

”Başörtülünün de dekoltenin de eşit saygı gördüğünün çok iyi vurgulanması gerekir. Dekolteye karşı olan denize girene de karşı olur, bu bir süre sonra insanların hayatımıza karışılacak diye endişe duyulmasına sebep olur. O yüzden başörtülü ve dekolteyi eşit ön plana çıkarmak önemli.”

Oktar’ın paylaşımları şöyle:

Yukarı